25QHTF32-85.000-OE
Overview of 25QHTF32-85.000-OE
Part Number25QHTF32-85.000-OE
ManufacturerMercury United Electronics
Description85.0 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM OE
DatasheetsDownload 25QHTF32-85.000-OE Datasheet PDFPDF Icon
Price for 25QHTF32-85.000-OE
Specification of 25QHTF32-85.000-OE
Frequency
50.2133 MHz
Voltage - Supply
1.8V
Frequency Stability
50ppm
Current - Supply (Max)
24mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)