25QHTF32-9.700-OE
Overview of 25QHTF32-9.700-OE
Part Number25QHTF32-9.700-OE
ManufacturerMercury United Electronics
Description9.7 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM OE
DatasheetsDownload 25QHTF32-9.700-OE Datasheet PDFPDF Icon
Price for 25QHTF32-9.700-OE
Specification of 25QHTF32-9.700-OE
Frequency
9.7 MHz
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
50ppm
Current - Supply (Max)
21mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)