25QHTF32-9.846-OE
Overview of 25QHTF32-9.846-OE
Part Number25QHTF32-9.846-OE
ManufacturerMercury United Electronics
Description9.846 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM OE
DatasheetsDownload 25QHTF32-9.846-OE Datasheet PDFPDF Icon
Price for 25QHTF32-9.846-OE
Specification of 25QHTF32-9.846-OE
Frequency
10.14 MHz
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
50ppm
Current - Supply (Max)
22mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)