8N3QV01KG-1105CDI8
Overview of 8N3QV01KG-1105CDI8
Part Number8N3QV01KG-1105CDI8
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01KG-1105CDI8 Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01KG-1105CDI8
Specification of 8N3QV01KG-1105CDI8
Package
Tape & Reel (TR)
Frequency
110MHz
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Current - Supply
150 mA