8N3QV01KG-1151CDI8
Overview of 8N3QV01KG-1151CDI8
Part Number8N3QV01KG-1151CDI8
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01KG-1151CDI8 Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01KG-1151CDI8
Specification of 8N3QV01KG-1151CDI8
Package
Tape & Reel (TR)
Frequency
150MHz, 156.25MHz, 212.5MHz, 150MHz
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Current - Supply
150 mA