8N3QV01LG-0025CDI8
Overview of 8N3QV01LG-0025CDI8
Part Number8N3QV01LG-0025CDI8
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01LG-0025CDI8 Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01LG-0025CDI8
Specification of 8N3QV01LG-0025CDI8
Package
Tape & Reel (TR)
Frequency
25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
145 mA