8N3QV01LG-0075CDI8
Overview of 8N3QV01LG-0075CDI8
Part Number8N3QV01LG-0075CDI8
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01LG-0075CDI8 Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01LG-0075CDI8
Specification of 8N3QV01LG-0075CDI8
Status
Active
Series
FemtoClock® NG
Package
Tape & Reel (TR)
Supplier
Renesas Electronics America Inc
Type
VCXO
Count
Frequency
150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
145 mA