8N4SV75LC-0100CDI8
Overview of 8N4SV75LC-0100CDI8
Part Number8N4SV75LC-0100CDI8
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
DatasheetsDownload 8N4SV75LC-0100CDI8 Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N4SV75LC-0100CDI8
Specification of 8N4SV75LC-0100CDI8
Package
Tape & Reel (TR)
Frequency
100MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
136 mA