8N4SV75LC-0124CDI
Overview of 8N4SV75LC-0124CDI
Part Number8N4SV75LC-0124CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
DatasheetsDownload 8N4SV75LC-0124CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N4SV75LC-0124CDI
Specification of 8N4SV75LC-0124CDI
Frequency
75MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
136 mA