8N4SV75LC-0136CDI8
Overview of 8N4SV75LC-0136CDI8
Part Number8N4SV75LC-0136CDI8
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
DatasheetsDownload 8N4SV75LC-0136CDI8 Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N4SV75LC-0136CDI8
Specification of 8N4SV75LC-0136CDI8
Status
Active
Series
FemtoClock® NG
Package
Tape & Reel (TR)
Supplier
Renesas Electronics America Inc
Type
VCXO
Count
Frequency
100MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
136 mA