8N4SV76AC-0025CDI
Overview of 8N4SV76AC-0025CDI
Part Number8N4SV76AC-0025CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
DatasheetsDownload 8N4SV76AC-0025CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N4SV76AC-0025CDI
Specification of 8N4SV76AC-0025CDI
Frequency
25MHz
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Current - Supply
140 mA