ATS-15G-68-C1-R0
Overview of ATS-15G-68-C1-R0
Part NumberATS-15G-68-C1-R0
ManufacturerAdvanced Thermal Solutions, Inc.
DescriptionHEATSINK 45X45X15MM L-TAB
DatasheetsDownload ATS-15G-68-C1-R0 Datasheet PDFPDF Icon
Price for ATS-15G-68-C1-R0
Specification of ATS-15G-68-C1-R0
Package
Bulk
Length
1.772" (45.00mm)
Width
1.772" (45.00mm)
Diameter
Fin Height
0.590" (15.00mm)