ATS-15G-74-C3-R0
Overview of ATS-15G-74-C3-R0
Part NumberATS-15G-74-C3-R0
ManufacturerAdvanced Thermal Solutions, Inc.
DescriptionHEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
DatasheetsDownload ATS-15G-74-C3-R0 Datasheet PDFPDF Icon
Price for ATS-15G-74-C3-R0
Specification of ATS-15G-74-C3-R0
Package
Bulk
Length
0.984" (25.00mm)
Width
0.984" (25.00mm)
Diameter
Fin Height
0.590" (15.00mm)