MS3450W32-13SY
Overview of MS3450W32-13SY
Part NumberMS3450W32-13SY
ManufacturerAmphenol Aerospace Operations
DescriptionCONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
DatasheetsDownload MS3450W32-13SY Datasheet PDFPDF Icon
Price for MS3450W32-13SY
Specification of MS3450W32-13SY
Orientation
Y
Current Rating (Amps)
13A, 23A