S33305-24.576-X-M
Overview of S33305-24.576-X-M
Part NumberS33305-24.576-X-M
ManufacturerAker Technology USA
DescriptionXTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS SMD
Price for S33305-24.576-X-M
Specification of S33305-24.576-X-M
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
12mA
Size / Dimension
0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047"" (1.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
Frequency
24.576MHz