SXT22413DD38-22.1184M
Overview of SXT22413DD38-22.1184M
Part NumberSXT22413DD38-22.1184M
ManufacturerSuntsu Electronics, Inc.
DescriptionCRYSTAL 22.1184MHZ 13PF SMD
DatasheetsDownload SXT22413DD38-22.1184M Datasheet PDFPDF Icon
Price for SXT22413DD38-22.1184M
Specification of SXT22413DD38-22.1184M
Package
Bulk
Supplier
Suntsu Electronics, Inc.
Frequency
22.1184 MHz
Frequency Stability
20ppm
Frequency Tolerance
20ppm
Load Capacitance
13pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-30C ~ 85C
Ratings
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)