SXT22415AA17-24.000MT
Overview of SXT22415AA17-24.000MT
Part NumberSXT22415AA17-24.000MT
ManufacturerSuntsu Electronics, Inc.
DescriptionCRYSTAL 24.0000MHZ 15PF SMD
Price for SXT22415AA17-24.000MT
Specification of SXT22415AA17-24.000MT
Package
Tape & Reel (TR) Bulk
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±50ppm
Load Capacitance
15pF
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension
0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.026"" (0.65mm)
Frequency
24MHz
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms