TA45-ABFGK075C0-AZM11
Overview of TA45-ABFGK075C0-AZM11
Part NumberTA45-ABFGK075C0-AZM11
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFGK075C0-AZM11 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFGK075C0-AZM11
Specification of TA45-ABFGK075C0-AZM11
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V