TA45-ABFGL035C0-AZM12
Overview of TA45-ABFGL035C0-AZM12
Part NumberTA45-ABFGL035C0-AZM12
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFGL035C0-AZM12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFGL035C0-AZM12
Specification of TA45-ABFGL035C0-AZM12
Current Rating (Amps)
3.5A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V