TA45-ABFGL075C0-AZM14
Overview of TA45-ABFGL075C0-AZM14
Part NumberTA45-ABFGL075C0-AZM14
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFGL075C0-AZM14 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFGL075C0-AZM14
Specification of TA45-ABFGL075C0-AZM14
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V