TA45-ABFGL100C0-AZM10
Overview of TA45-ABFGL100C0-AZM10
Part NumberTA45-ABFGL100C0-AZM10
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFGL100C0-AZM10 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFGL100C0-AZM10
Specification of TA45-ABFGL100C0-AZM10
Current Rating (Amps)
10A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V