TA45-ABFYM045C0-AZM13
Overview of TA45-ABFYM045C0-AZM13
Part NumberTA45-ABFYM045C0-AZM13
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFYM045C0-AZM13 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFYM045C0-AZM13
Specification of TA45-ABFYM045C0-AZM13
Current Rating (Amps)
4.5A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V