TA45-ABFYM065C0-AZM02
Overview of TA45-ABFYM065C0-AZM02
Part NumberTA45-ABFYM065C0-AZM02
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFYM065C0-AZM02 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFYM065C0-AZM02
Specification of TA45-ABFYM065C0-AZM02
Current Rating (Amps)
6.5A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V