V3A33-TNSS1-S16
Overview of V3A33-TNSS1-S16
Part NumberV3A33-TNSS1-S16
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMA PLUG 16"
DatasheetsDownload V3A33-TNSS1-S16 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNSS1-S16
Specification of V3A33-TNSS1-S16
Style
NANO to SMA
2nd Connector
SMA Plug
Length
16.00" (406.40mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz