25QHTF32-9.566272-OE
Overview of 25QHTF32-9.566272-OE
Part Number25QHTF32-9.566272-OE
ManufacturerMercury United Electronics
Description9.566272 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 OE
DatasheetsDownload 25QHTF32-9.566272-OE Datasheet PDFPDF Icon
Price for 25QHTF32-9.566272-OE
Specification of 25QHTF32-9.566272-OE
Frequency
9.49453 MHz
Voltage - Supply
1.8V
Frequency Stability
50ppm
Current - Supply (Max)
21mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)