25QHTF32-9.8304-OE
Overview of 25QHTF32-9.8304-OE
Part Number25QHTF32-9.8304-OE
ManufacturerMercury United Electronics
Description9.8304 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM OE
DatasheetsDownload 25QHTF32-9.8304-OE Datasheet PDFPDF Icon
Price for 25QHTF32-9.8304-OE
Specification of 25QHTF32-9.8304-OE
Frequency
9.82 MHz
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
50ppm
Current - Supply (Max)
21mA
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)