8N3QV01KG-1105CDI
Overview of 8N3QV01KG-1105CDI
Part Number8N3QV01KG-1105CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01KG-1105CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01KG-1105CDI
Specification of 8N3QV01KG-1105CDI
Status
Active
Series
FemtoClock® NG
Package
Tray
Supplier
Renesas Electronics America Inc
Type
VCXO
Count
Frequency
110MHz
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Current - Supply
150 mA