8N3QV01KG-1150CDI
Overview of 8N3QV01KG-1150CDI
Part Number8N3QV01KG-1150CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01KG-1150CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01KG-1150CDI
Specification of 8N3QV01KG-1150CDI
Package
Tray
Frequency
100MHz, 400MHz, 1GHz, 250MHz
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Current - Supply
150 mA