8N3QV01LG-0025CDI
Overview of 8N3QV01LG-0025CDI
Part Number8N3QV01LG-0025CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
DatasheetsDownload 8N3QV01LG-0025CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N3QV01LG-0025CDI
Specification of 8N3QV01LG-0025CDI
Status
Active
Series
FemtoClock® NG
Package
Tray
Supplier
Renesas Electronics America Inc
Type
VCXO
Count
Frequency
25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
145 mA