8N4SV75LC-0100CDI
Overview of 8N4SV75LC-0100CDI
Part Number8N4SV75LC-0100CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
DatasheetsDownload 8N4SV75LC-0100CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N4SV75LC-0100CDI
Specification of 8N4SV75LC-0100CDI
Status
Active
Series
FemtoClock® NG
Package
Tray
Supplier
Renesas Electronics America Inc
Type
VCXO
Count
Frequency
100MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
136 mA