8N4SV75LC-0136CDI
Overview of 8N4SV75LC-0136CDI
Part Number8N4SV75LC-0136CDI
ManufacturerRenesas Electronics America
DescriptionIC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
DatasheetsDownload 8N4SV75LC-0136CDI Datasheet PDFPDF Icon
Price for 8N4SV75LC-0136CDI
Specification of 8N4SV75LC-0136CDI
Frequency
100MHz
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Current - Supply
136 mA