CBD13W6M3600V5Z
Overview of CBD13W6M3600V5Z
Part NumberCBD13W6M3600V5Z
ManufacturerPEI-Genesis
DescriptionCONN D-SUB PLUG 13POS VERT SLDR
Price for CBD13W6M3600V5Z
Specification of CBD13W6M3600V5Z
Shell Material, Finish
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C