ERJ-U1TJ515U
Overview of ERJ-U1TJ515U
Part NumberERJ-U1TJ515U
ManufacturerPanasonic
DescriptionRES 5.1 M OHM 5% 1W 2512 SMD
DatasheetsDownload ERJ-U1TJ515U Datasheet PDFPDF Icon
Price for ERJ-U1TJ515U
Specification of ERJ-U1TJ515U
Resistance
5.1 MOhms
Tolerance
5%
Power (Watts)
1W
Temperature Coefficient
-400/ +150ppm/C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)