SIT3372AI-4B2-30NG135.000000T
Overview of SIT3372AI-4B2-30NG135.000000T
Part NumberSIT3372AI-4B2-30NG135.000000T
ManufacturerSiTime
DescriptionXTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
Price for SIT3372AI-4B2-30NG135.000000T
Specification of SIT3372AI-4B2-30NG135.000000T
Voltage - Supply
3V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
±120ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
97mA
Size / Dimension
0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031"" (0.80mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
Frequency
135MHz