TA45-ABFGL060C0-AZM03
Overview of TA45-ABFGL060C0-AZM03
Part NumberTA45-ABFGL060C0-AZM03
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFGL060C0-AZM03 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFGL060C0-AZM03
Specification of TA45-ABFGL060C0-AZM03
Current Rating (Amps)
6A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V