TA45-ABFYM045C0
Overview of TA45-ABFYM045C0
Part NumberTA45-ABFYM045C0
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFYM045C0 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFYM045C0
Specification of TA45-ABFYM045C0
Current Rating (Amps)
4.5A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V