V3A33-TNSS1-S12
Overview of V3A33-TNSS1-S12
Part NumberV3A33-TNSS1-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMA PLUG 12"
DatasheetsDownload V3A33-TNSS1-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNSS1-S12
Specification of V3A33-TNSS1-S12
Style
NANO to SMA
2nd Connector
SMA Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz