C48-16R22-12S7-402
Overview of C48-16R22-12S7-402
Part NumberC48-16R22-12S7-402
ManufacturerCinch Connectivity Solutions
DescriptionCONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
DatasheetsDownload C48-16R22-12S7-402 Datasheet PDFPDF Icon
Price for C48-16R22-12S7-402
Specification of C48-16R22-12S7-402
Orientation
7
Cable Opening
1.152" (29.26mm)