MS3450W32-13SW
Overview of MS3450W32-13SW
Part NumberMS3450W32-13SW
ManufacturerAmphenol Aerospace Operations
DescriptionCONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
DatasheetsDownload MS3450W32-13SW Datasheet PDFPDF Icon
Price for MS3450W32-13SW
Specification of MS3450W32-13SW
Orientation
W
Current Rating (Amps)
13A, 23A