TA45-ABFGL060C0-AZM01
Overview of TA45-ABFGL060C0-AZM01
Part NumberTA45-ABFGL060C0-AZM01
ManufacturerSchurter
DescriptionTA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
DatasheetsDownload TA45-ABFGL060C0-AZM01 Datasheet PDFPDF Icon
Price for TA45-ABFGL060C0-AZM01
Specification of TA45-ABFGL060C0-AZM01
Current Rating (Amps)
6A
Voltage Rating - AC
240 V
Voltage Rating - DC
60 V