V3A33-TNSPMR-S16
Overview of V3A33-TNSPMR-S16
Part NumberV3A33-TNSPMR-S16
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMPM PLUG 16"
DatasheetsDownload V3A33-TNSPMR-S16 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNSPMR-S16
Specification of V3A33-TNSPMR-S16
Style
NANO to SMPM
2nd Connector
SMPM Plug, Right Angle
Length
16.00" (406.40mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz