DDB45150BH18136BF1
Overview of DDB45150BH18136BF1
Part NumberDDB45150BH18136BF1
ManufacturerVishay BC Components/Beyshlag/Draloric
DescriptionCAP CER 180PF 10KV
Price for DDB45150BH18136BF1
Specification of DDB45150BH18136BF1
Status
Active
Package
Bulk
Supplier
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance
180 pF
Tolerance
10%
Voltage - Rated
10000V (10kV)