V3A33-TNSPMR-S12
Overview of V3A33-TNSPMR-S12
Part NumberV3A33-TNSPMR-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMPM PLUG 12"
DatasheetsDownload V3A33-TNSPMR-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNSPMR-S12
Specification of V3A33-TNSPMR-S12
Style
NANO to SMPM
2nd Connector
SMPM Plug, Right Angle
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz