DDB30070VY18136BH1
Overview of DDB30070VY18136BH1
Part NumberDDB30070VY18136BH1
ManufacturerVishay BC Components/Beyshlag/Draloric
DescriptionCAP CER 180PF 7KV
Price for DDB30070VY18136BH1
Specification of DDB30070VY18136BH1
Status
Active
Package
Bulk
Supplier
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance
180 pF
Tolerance
10%
Voltage - Rated
7000V (7kV)