V3A28-PGFS1-S24
Overview of V3A28-PGFS1-S24
Part NumberV3A28-PGFS1-S24
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMA-SMPS PLG TO JCK 24"
DatasheetsDownload V3A28-PGFS1-S24 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A28-PGFS1-S24
Specification of V3A28-PGFS1-S24
2nd Connector
SMPS Jack
2nd Contact Gender
Female
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.085" Flexible Cable
Frequency - Max
27 GHz