V3A28-PGMS1-S16
Overview of V3A28-PGMS1-S16
Part NumberV3A28-PGMS1-S16
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMA-SMPS PLUG 16"
DatasheetsDownload V3A28-PGMS1-S16 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A28-PGMS1-S16
Specification of V3A28-PGMS1-S16
2nd Connector
SMPS Plug
Length
16.00" (406.40mm)
Cable Type
0.085" Flexible Cable
Frequency - Max
27 GHz