V3A33-PGMPMF-S24
Overview of V3A33-PGMPMF-S24
Part NumberV3A33-PGMPMF-S24
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY SMPS-SMPM PLUG 24"
DatasheetsDownload V3A33-PGMPMF-S24 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-PGMPMF-S24
Specification of V3A33-PGMPMF-S24
Style
SMPS to SMPM
1st Connector
SMPS Plug
1st Contact Gender
Male
2nd Connector
SMPM Plug
2nd Contact Gender
Male
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz