V3A33-TNPPMR-S12
Overview of V3A33-TNPPMR-S12
Part NumberV3A33-TNPPMR-S12
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMPM JACK 12"
DatasheetsDownload V3A33-TNPPMR-S12 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNPPMR-S12
Specification of V3A33-TNPPMR-S12
Style
NANO to SMPM
1st Connector
NANO Jack
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
SMPM Jack, Right Angle
2nd Contact Gender
Female
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz