V3A33-TNSPMF-S24
Overview of V3A33-TNSPMF-S24
Part NumberV3A33-TNSPMF-S24
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO-SMPM PLUG 24"
DatasheetsDownload V3A33-TNSPMF-S24 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNSPMF-S24
Specification of V3A33-TNSPMF-S24
Status
Active
Series
VITA
Package
Bulk
Supplier
ConductRF
Style
NANO to SMPM
1st Connector
NANO Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
SMPM Plug
2nd Contact Gender
Male
2nd Connector Mounting Type
2nd Connector Mounting Feature
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Cable Impedance
Connector Impedance
Overall Impedance
Frequency - Max
18 GHz