V3A33-TNPTNP-S24
Overview of V3A33-TNPTNP-S24
Part NumberV3A33-TNPTNP-S24
ManufacturerConductRF
DescriptionCBL ASSY NANO JACK 24"
DatasheetsDownload V3A33-TNPTNP-S24 Datasheet PDFPDF Icon
Price for V3A33-TNPTNP-S24
Specification of V3A33-TNPTNP-S24
Style
NANO to NANO
1st Connector
NANO Jack
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
NANO Jack
2nd Contact Gender
Female
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Frequency - Max
18 GHz